Almax Service to firma zajmująca się produkcją, projektowaniem oraz korygowaniem matryc płaskich do wyciskania profili aluminiowych. Firma ma siedzibę w północnej części Wielkopolski, w miejscowości Trzcianka.

Nasza firma została założona w sierpniu 2017 roku jako wsparcie techniczne dla grupy Alumat, Almax, Matrex. Na początku działalności zajmowaliśmy się projektowaniem matryc płaskich oraz korekcjami.

W 2018 zdecydowaliśmy o dalszym rozwoju firmy. Zainwestowaliśmy w park maszynowy i zatrudniliśmy specjalistów co pozwoliło nam zaistnieć na rynku jako producent matryc.

W roku 2019 by sprostać oczekiwaniom klientów, zwiększyliśmy możliwości produkcyjne, poprzez inwestycje w kapitał ludzki i nowe maszyny CNC. Aktualnie firma zatrudnia dziewięć wysoce wykwalifikowanych osób, co pozwala nam na utrzymanie produkcji na poziomie 1500 matryc rocznie. Również w tym samym roku przeszliśmy pomyślnie audyt ISO 9001, co potwierdza jakość naszych produktów.

W niedługiej przyszłości planujemy rozwój firmy poprzez zatrudnienie kolejnych osób oraz zakup nowych maszyn, co pozwoli nam sprostać oczekiwaniom aktualnych klientów. Naszym celem jest skrócenie czasu dostawy naszych produktów oraz pozyskanie nowych odbiorców.

Do produkcji naszych matryc wykorzystujemy najwyższej klasy japońskie maszyny Mori Seiki i Fanuc, by móc gwarantować doskonałą jakość i powtarzalność.